İzmir Dış cephe cam temizliği

Dış cephe temizliği yapan temizlik şirketleri, arasında şirketimiz liderliğini korumaktadır. Çok katlı giydirme cephe binaların dış cephe temizlik işleri uzman personel vinç, platform ve  sepet yardımı olmadan temizliğinin yapılabilmesi mümkün değildir. Bina sahipleri açısından hem zor hem tehlikeli olabilir. Bir yandan binanıza uygun vinç kiralama şirketi ile anlaşmaya  çalışırken bir yandan da cephenizi temizleyecek elaman bulmak zorunda  kalabilirsiniz. Tüm bunları yaparken yüksekte çalışacak personel açısından almanız gereken riskler vardır. Dağcı camcı

Dış cephe cam temizliği çok katlı binalarda mutlak surette dışarıdan temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu işlerin yapılabilmesi artık bir sektör haline gelmiş ve  yeni yapılan modern binaların dış cephe cam temizlikleri en kaliteli şekilde yapılmaktadır. Firmamız her alanda olduğu gibi bu alanda da gelişmeleri yakından takip etmekte ve sizlere bu doğrultu da hizmet verme mücadelesindedir. Dış cephe temizliği için gelecek olan ekibimiz size detaylı bilgi sunarak anlaşma sağlanması halinde bu hizmeti  vereceklerdir.

Dış cephe cam silimi hizmetimiz mevcuttur. Ev, daire, villa, plaza ve giydirme kaplı yüksek binaların dışdan cam siliminin hizmetini sağlamaktayız. Fakat dış cephelerde olduğu gibi iç mekânlarda da cam silme, temizleme hizmetimiz mevcuttur. Kullanım alanları hava ve çevre kirliliklerine göre zaman zaman temizlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle dış cephe cam silimi alanında da faaliyet verdiğimizden dolayı siz müşterilerimizin  ihtiyaç duyması halinde  sizlere de bu hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

    • AHMET TUZ on Kasım 13, 2012 at 2:34 pm

    MERHABA, DIŞ CAMLAR İÇİN KULLANILAN TEMİZLİK İLAÇLARINDAN SATIYOR MUSUNUZ ACABA? BU KONUDA DÖNÜŞ YAPABİLİR MİSİNİZ?

    ZAMAN GAZETESİ – SARNIÇ BASKI TESİSLERİ – 281 66 **

    1. Ahmet Bey Temizlik malzeme satışımız yok temizlik konusunda İletişim bölümünden iletişime geçiniz.

Yorumlara kapatılmıştır.